ERA'yı Seçmeniz İçin 9 Sebep;

3. Era Akademi

ERA, Türkiye’deki ofis yapılanmasını başlatmadan önce altyapı çalışmaları yapmış ve ilk günden beri çalışmalara devam ederek bunları geliştirmiştir. Bu doğrultuda Türkiye’nin Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına uygun ilk eğitim akademisi, ERA çatısı altında kurulmuş ve buna yaklaşık 1 milyon TL’lik bir yatırım yapılmıştır.

Ayrıca konusunda engin tecrübelere sahip Eğitim Müdürü, sürekli genel merkez bünyesinde çalışmakta ve ofislere destek vermektedir.

ERA Akademi’nin amacı, temel gayrimenkul eğitiminden başlayarak her bir ERA’lıyı bölgesinde; Konut, Ticari Gayrimenkul, Proje Pazarlama, Endüstriyel Gayrimenkul, Arazi Geliştirme gibi konularda bilgili ve başarılı kılmaktır. Bu nedenle ERA Akademi, sektörün en yoğun eğitim içeriğine sahip eğitim kurumlarından bir tanesidir.

KariyERA

ERA Akademi’nin benzersiz ve sektördeki en uzun başlangıç eğitimi olan KariyERA;

  • 5 günlük Temel Gayrimenkul Satış Eğitimi
  • 2 günlük Teknoloji Eğitimi
  • 2 günlük ERA Sistem ve Kültür Eğitimi
  • 1 günlük Tapu Eğitimi
  • 1 günlük Sahibinden Satılık’lardan Telefonda Randevu Alma Eğitimi
  • 1 günlük PowERA Koçluk Eğitiminden oluşmaktadır

Başarılı Broker Programı

ERA Franchise’ını yeni almış olan broker’larımıza yönelik 12 günden oluşan, modüller halinde sunulan broker yetiştirme ve adaptasyon programıdır.

  • I.Modül – 5 günlük Yeni Broker Eğitimi
  • II. Modül - 4 günlük ERA Coaching Eğitimi
  • III.Modül - 3 günlük Recruiting Koçluğu ve Retention Eğitimidir.

Bu temel eğitimlerin dışında belirlenen eğitim takvimi doğrultusunda yıl içerisinde farklı konularda uzmanlık ve kişisel gelişim eğitimleri düzenlenmektedir.

ERA Clinic

ERA ClinicTürkiye’de ilk kez yapılan “Klinik” çalışmaları ile birlikte ofislerin ve gayrimenkul danışmanlarının sahada yaşamış olduğu sıkıntılar analiz edilmekte ve pratik uygulamalar ile çözümlenmektedir.

ERA Kariyer Seminerleri

ERA Akademi çatısı altında sektörün en önemli sıkıntılarından biri olan gayrimenkul danışmanı bulma problemi, ERA Türkiye’nin organizasyonunu yaptığı seminerler ile giderilmeye çalışılmaktadır. Bu seminerler sadece ve sadece gayrimenkul danışmanı bulmaya yönelik etkinliklerdir

ERA Coaching

ERA Coaching ERA’nın, dünyadaki diğer markalardan en önemli farkı, iş ortaklığı sözleşmesi imzalandıktan sonra Franchise Geliştirme departmanı ile vermiş olduğu servistir. Bu nedenledir ki ERA’nın dünya üzerinde rakipsiz olduğu ofis tutundurma oranı %96 gibi çok yüksek bir rakama ulaşmıştır. Kurumsal gayrimenkul pazarlama sektörünün en önemli sıkıntılarından biri olan yatırımcıların işe uyum sağlayamama problemi, konusunda uzman bölge yöneticileri ile yapılan ERA Coaching çalışmalarıyla en aza indirgenmektedir. Ofisler bu doğrultuda sürekli ziyaret edilmekte, hazırlanan iş planları doğrultusunda başarıya ulaşmaları sağlanmaktadır.