Dünyanın Gayrimenkul Devi ERA’nın En Yeni Ofisi ERA Kuzey istanbul / Beylikdüzü'de Çok Yakında Açılıyor!

Dünyanın Gayrimenkul Devi ERA’ nın En Yeni Ofisi ERA Kuzey Gayrimenkul Haramidere / Beylikdüzü ‘de Çok Yakında Açılıyor!

En yeni Broker’ımız Emre Saral 1974 Trabzon doğumludur. Evli ve dünyalar tatlısı ikiz çocuk sahibidir. Bilkent Üniversitesinde Ekonomi eğitimi almıştır. Bünyesinde İnşaat, Tekstil, Maden grup şirketlerinin yer aldığı firmada uzun yıllar CEO olarak görev almıştır. Sonrasında kurucusu olduğu yapı malzeme şirketinde üst düzey yönetimde görev alarak şirketin karlılığını sağlamıştır. 2016 yılında Gayrimenkul yatırımlarına olan inancı ve ilgisi ile kendi işini kurmak arzusuyla gayrimenkul sektörüne bir marka çatısı altında, profesyonel olarak adım atmayı tercih etmiştir. 2 yılı aşkın süredir kurumsal bir yapıda ve Broker olarak başarıyla çalışmıştır. TUMSİAD ve inşaat Komisyonunu daimi üyesi ve aynı zamanda inşaat komisyonu başkan yardımcısıdır.

En yeni Broker’ımız Mehmet Akif Dinçer 1974 Van doğumludur. Aslen Ekonomist olan Dinçer, Evli, ikiz kız ve bir erkek çocuğu babasıdır. Uluslararası ticaret ve lojistik sektörüyle ticari hayatına başlamıştır. Sırasıyla Hyundai Otomotiv bayiliği, iki ilde Simit Sarayı işletmeciliği, ithal gıda tedarikçiliği ve gıda üreticiliği yapmıştır. Ailesinden dolayı aktif siyasetin içinde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Cochlear İmplant Derneği ve Türkiye Omurilik Felçliler Derneği üyesidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Sektörel yayın yapan Metrekare Yaşam Dergisi imtiyaz sahibidir. Global bir gayrimenkul firmasının Brokerlığını 2 yıl süre ile yaptıktan ve bir çok ödül ve başarıya imza attıktan kısa bir süre sonra sektöre ERA markasıyla dönüş yapmıştır.

En yeni Broker’larımız Emre Saral ve Mehmet Akif Dinçer’e 1O kişilik alanında uzman Gayrimenkul Danışmanı ve yönetici kadrosu ile ERA Kuzey İstanbul Haramidere / Beylikdüzü ofisimiz olarak aramıza  Hoş Geldiniz diyoruz.