Dünyanın Gayrimenkul Devi ERA’ nın En Yeni Ofisi ERA Yatırım Gayrimenkul Denizli’de Çok Yakında Açılıyor!

Gayrimenkul Devi ERA’ nın En Yeni Ofisi ERA Yatırım Gayrimenkul Denizli’de Çok Yakında Açılıyor!

En yeni Broker’ımız Erdem Toygar, 1986 Adana doğumludur. Evli ve 3 çocuk babasıdır. 2008 yılında iş hayatına gayrimenkul sektöründe başlayıp öncelikle konut, proje ve ticari yatırım danışmanlığı tarafında çalışmalarda bulunmuş ve uzmanlık kazanmıştır. Bağlı bulunduğu kurumsal yapı bünyesinde orta ve üst düzey yöneticilik ve ekip liderliği pozisyonlarında çeşitli görevler almıştır. Gayrimenkul sektöründe bulunduğu 10 yıllık süre içerisinde mesleki ve akademik eğitimlerini tamamlayarak edindiği tecrübeler doğrultusunda işlem ve ciro sıralamalarında birincilik ödülleri almıştır.

 

En yeni Broker’ımız Burak Ziya Ülkü, 1990 İzmir doğumludur. Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlamıştır. Spor ve futbola olan ilgisi ile bir dönem profesyonel liglerde futbol oynadıktan sonra çalışma hayatına tekstil sektörüne giriş yaparak başlamıştır. 5 yıl süre zarfında tekstil sektöründe çeşitli operasyonel görevlerde bulunmuştur. 2014 yılı itibari geçiş yaptığı gayrimenkul sektöründe lüks konut ve proje tarafında uzmanlık kazanarak kurumsal gayrimenkul firmaları bünyesinde Gayrimenkul Danışmanlığı yapmıştır.

En yeni Broker’larımız Erdem Toygar ve Burak Ziya Ülkü 'ye 15 kişilik alanında uzman Gayrimenkul Danışmanı ve yönetici kadrosu ile ERA Yatırım Denizli ofisimiz olarak aramıza Hoş Geldiniz diyoruz.

 

Birlikte Herkes Daha Fazlasını Başarır!