Dünyanın Gayrimenkul Devi ERA’nın En Yeni Ofisi ERA Extra, Kızılırmak Caddesi, Oficity İş Merkezi Antalya’da Çok Yakında Açılıyor!

Dünyanın Gayrimenkul Devi ERA’nın En Yeni Ofisi ERA Extra, Kızılırmak Caddesi, Oficity İş Merkezi Antalya’da Çok Yakında Açılıyor!

En yeni Broker’ımız Gökben İnce Isparta doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Isparta 'da tamamladıktan sonra ;Dokuz Eylül Üniversitesi, İ.İ.B.F İktisat Bölümünde Üniversite eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine Antalya'da Özel Bir Bankanın satış pazarlama departmanında başlamıştır. Sırasıyla Toprakbank, Denizbank Şekerbank Satış ve Pazarlama departmanlarında yönetici olarak görev almıştır. Son olarak Finansbank A.Ş 'de 4 yıl Şube Müdürlüğü yapmıştır Bankacılık ve Finans sektörünün ardından, 2013 yılında Gayrimenkul Pazarlama Sektörüne geçiş yapma kararı almış ve uluslararası gayrimenkul franchising markası bünyesinde Broker/Owner olarak sektöre adım atmıştır. Bankacılık kariyeri süresince Finansal Yöneticilik Eğitimi, Satış ve Pazarlama Eğitimleri almıştır. Gayrimenkul sektörüne geçişi ile Temel Broker Eğitimi, İleri Broker Eğitimi, Gayrimenkul Değerleme (Ekspertiz) Eğitimi ve satış eğitimleri almıştır.  

En yeni Broker’ımız Gül Akarbulut, 1985 Elazığ doğumludur. Ortaokul ve Lise eğitimini Antalya ‘da tamamladıktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve İktisat Bölümlerinde üniversite eğitimi almıştır. Üniversite eğitimi sonrasında 2009 yılında iş hayatına uluslararası gayrimenkul franchising markası bünyesinde Broker Manager olarak başlamıştır. Son olarak İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Sur Yapı'da Proje Satış Yöneticisi olarak görev almıştır. Best Selling Koçluk, Broker Succeed, İleri Broker Eğitimleri ve Satış Eğitimleri almıştır.   Son dönemde kazandıkları gayrimenkul sektörü deneyim ve tecrübelerini Dünyanın Gayrimenkul Devi ERA ile birleştirerek ERA Real Estate Türkiye’nin ERA Extra Kızılırmak Caddesi Oficity İş Merkezi 'nde Antalya ofisi olarak devam edecektir .

En yeni Broker’larımız Gökben İnce ve Gül  Akarbulut'a aramıza "Hoş Geldiniz" diyoruz.

Birlikte Herkes Daha Fazlasını Başarır!