Dünyanın Gayrimenkul Devi ERA’nın En Yeni Ofisi ERA Need Gayrimenkul, Çok Yakında Çağlayan Mah. Muratpaşa / Antalya'da Açılıyor!

Dünyanın Gayrimenkul Devi ERA’nın En Yeni Ofisi ERA Need Gayrimenkul, Çok Yakında Çağlayan Mah. Muratpaşa / Antalya'da Açılıyor!

 

En yeni Broker’ımız Özgür Daltekin 1986 Antalya doğumludur. Öğrenim hayatını Antalya'da tamamlamıştır. 2011 yılından itibaren hızlı tüketim, gıda sektörü, eğlence ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren şirketinde çalışmalarına devam etmiştir. İş yaşamındaki bir dönemde, "İş yeri devri" ile ilgili işlemler gerçekleştirmiştir. Ticari hayatında edindiği tecrübeleri ile yeni bir başlangıç yapmak üzere gayrimenkul sektörüne geçiş yapma kararı alarak, ERA Real Estate çatısı altında Broker/Owner olarak sektöre adım atmıştır. Aktif olarak spor ve sanat ile ilgilenmektedir.

 

En yeni Broker’ımız Muhammed Züfer, 1995 yılı Rusya Krasnodar doğumludur. Türkiye’ye döndükten sonra, Akdeniz Üniversitesi işletme Yönetimi Bölümünü tamamlanmıştır. Eğitim hayatı devam ederken özel bir şirket bünyesinde finans departmanında çalışmıştır. 2016 yılında, halen faal olan restoran işletmeciliği alanında çalışmalarına devam etmiştir. İş hayatına gayrimenkul sektöründe devam etme kararı alarak ERA Real Estate Türkiye ile yollarını birleştirmiştir. Kayak sporu ile ilgilenmektedir.

Son dönemde ticari hayatta kazandıkları tecrübeleri gayrimenkul sektörü ile birleştiren Broker’larımız Özgür Daltekin ve Muhammed Züfer’e "Aramıza Hoş Geldiniz" diyoruz.

 

Birlikte Herkes Daha Fazlasını Başarır!