Dünyanın Gayrimenkul Devi ERA’nın En Yeni Ofisi ERA Creative  Eskişehir /Odunpazarı'nda açılıyor!

 

En Yeni Broker’ımız Yasin Kunduracı 1978 Erzurum doğumludur. Lise eğitimini Ankara Ayrancı Lisesi'nde, Lisans eğitimini ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F Maliye Bölümü'nde tamamlamıştır.

Kariyerine 2 yıl boyunca ulusal ilaç firması Sanovel’de çalışarak başlayan Yasin Kunduracı, 9 yıl boyunca Aventis’de devam edip, Avantis’in Sanofi ile birleşmesi ile devam eden süreçte satış ve ihale departmanlarında çeşitli pozisyonlarda görev aldı. İlaç sektöründe gerek ulusal gerek uluslararası alanda bir çok satış başarısı elde etti, bu başarıları bağlı bulunduğu firmalar tarafından ödüllendirdi.

2011 yılında yatırımcı olarak gayrimenkul sektörüne giriş yaptı. 2014 yılına uluslararası bir gayrimenkul franchising şirketinde Broker/Owner olarak başladı ve 2017 yılında bağlı olduğu markanın değerlendirmeleriyle sınırlı ve özel bir ödül olan “Uluslararası Premier Ofis” Ödülünü aldı. Eskişehir gayrimenkul pazarlama sektöründe kısa bir sürede 16 kişilik Gayrimenkul Danışmanı ile birlikte bilinen bir adres haline geldi.

ERA Creative, başarılı ve yoğun işlemli geçen bir sürecin ardından, Eskişehir’deki liderliğini daha ileriye götürebilmek için Dünyanın Gayrimenkul Devi ERA ile yollarını birleştirme kararı aldı. Broker'ımız Yasin Kunduracı ve 16 kişilik tecrübeli Gayrimenkul Danışmanı ile ERA Creative Gayrimenkul’e "Hoş Geldiniz" diyoruz.

Eskişehir’deki tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınız için ERA Creative Gayrimenkul sizi bir kahve içmeye bekliyor.

Türkiye ve KKTC'de 17 şehirde müşterisine, yatırımcısına ve ofislerine aynı anda kazandıran ERA Real Estate ile çalışın, inovatif ve donanımlı global gayrimenkul network'üne dahil olmanın avantajını kullanın…

Birlikte Herkes Daha Fazlasını Başarır!