ERA Türkiye Franchise Geliştirme Saha Yönetİcisi  Ferruh Bilgin ERA Ekibinin  En Yeni Üyesi ...

2018 yılında, ERA Franchise ofislerinin büyütülmesi ve geliştirilmesi için yapılacak çalışmaları daha sistemli, daha planlı ve daha yoğun bir şekilde uygulamaya devam edeceğiz.

 

Bu çalışmaları desteklemek için 1 Ocak 2018 tarihinde Franchise Geliştirme Departmanımıza bir kişi daha katıldı. Ferruh Bilgin “Franchise Geliştirme Saha Yöneticisi” olarak ERA Türkiye ekibimizin en yeni üyesi oldu.

 

Ferruh Bey, 24 yıllık iş hayatının ilk 6 yılında turizm sektöründe, İrem Tur Bölge Müdürü olarak çalıştı. Takip eden 10 yıl boyunca Glaxo Smith Kline’da, Satış Uzmanı olarak ilaç sektöründe bulundu. 2013 – 2017 tarihleri arasında uluslararası bir gayrimenkul franchising markasının merkez ekibinde “İstanbul Avrupa Bölge Yöneticisi” olarak , o bölgede yer alan 50 franchise ofisi ile gelişimler için çalışmalarını sürdürdü.

 

Felsefe bölümü mezunu olan Ferruh Bey, Pre- MBA programını tamamlamış. Kariyeri boyunca bulunduğu kurumların hemen hemen tüm eğitimlerini almıştır. Teknoloji ile ilgili, evlidir ve yeni doğan Kemal Atahan’ın babasıdır. 2018 yılında ERA’yı büyütmek, geliştirmek ve yaygınlaştırmak için yapacaklarımız için bugün itibarı ile birlikte çalışmaya başladığımız Ferruh Bilgin’e aramıza "Hoş Geldiniz" diyoruz.