Dünyanın Gayrimenkul Devi ERA' nın En Yeni Ofisi ERA Port Çok Yakında Çarşı /Karşıyaka İzmir'de Açılıyor

En Yeni Broker’ımız Kortan Fındık 1986 İzmir doğumludur. Üniversite eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği bölümünde tamamladı. Üniversite eğitimi sonrasında inşaat sektöründe çeşitli pozisyonlarda çalışarak iş deneyimi kazandıktan bir süre sonra 2002-2005 yılları arasında İngiltere ve Kanada'ya giderek yabancı dil eğitimi aldı. 2013 yılında İzmir Merkezli kurumsal bir İnşaat şirketinde satış pozisyonunda çalıştı. Satış departmanı tecrübesi ile 2014 Nisan - 2016 Eylül tarihleri arasında Yörsan Şirketinde Ege Bölge Modern Kanal ve Distribütör Satış Yöneticisi Pozisyonlarında çalıştı. 2017 yılı itibarı ile TÜGİAD EGE (Türkiye Genç İş Adamları Derneği) yapısına dahil oldu. Kortan Fındık araştırmacı, analatik düşünce yapısı ve gayrimenkul sektörüne olan ilgisi ile gayrimenkul franchising sektöründe markalı kurumsal bir yapı ile var olmak üzere ERA Real Estate Türkiye’ye ailesine katıldı.

En Yeni Broker’ımız Mehmet Ulcay Özbakan 1986 Ankara doğumludur. Üniversite eğitimini izmir Yaşar Üniversitesi ingilizce işletme bölümünde tamamladı. 2005 yılında dil eğitimi için Kanadaya gitti. 2008 yılında üniversitede Erasmus öğrenci değişim programı ile Polonya Varşova üniversitesinde 6 ay eğitim eğitim aldı. 2007 yılında Norm Civata A.Ş nin ihracat bölümünde ilk iş deneyimini kazanarak 2010 yılında aile şirketleri olan Ulcay İzkimteks Lastik Kimya ve Tekstil San Tic Ltd Şti şirketinde 7 yıl çalıştı. Aynı zamanda TÜGİAD Ege (Türkiye Genç İşadamları Derneği) üyesi olan Mehmet Ulcay Özbakan ,hızla gelişen gayrimenkul pazarına kurumsal franchising sisteminde markalı bir yapıda var olmak üzere ERA Real Estate Türkiye ile bir araya geldi. 

En Yeni Broker Manager’ımız Hüseyin Narin 1978, Denizli doğumludur. Evli ve 2 çocuk sahibidir. İlk ve orta öğrenimimi Lefkoşa Kuzey Kıbrıs'ta tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünde lisans eğitimi aldı. Devamında 2. Lisans eğitimini Pamukkale Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü'nde alarak aynı üversitede işletme yüksek lisansı ile University of California Los Angeles (UCLA) MBA eğitimini tamamladı. Çalışma hayatına 1 yıl PepsiCo Satış Temsilcisi olarak başlayıp devamında 1 yıl Diageo bölge satış yöneticisi olarak çalıştı. 9 yıl Coca-Cola’da bünyesinde distribütör yöneticiliği yaparak satış kanalları yöneticiliği ve özel müşteriler yöneticisi olarak görev aldı. Son olarak 3 yıl Yörsan Ege-Akdeniz bölgesi satış müdürü olarak çalışmıştır. Satış yöneticiliği deneyimini gayrimenkul sektörü İle birleştirmek için ERA RealEstate bünyesine katıldı.  .

En Yeni Broker'larımız Kortan Fındık, Mehmet Ulcay Özbakan ‘a ve Broker Managerimiz Hüseyin Narin'e ERA ailesine hoş geldiniz diyoruz. . Birlikte Herkes Daha Fazlasını Başarır!