Kişisel Bilgiler

1977 Yılında Bayburt Karşı Geçit Köyünde Dünyaya Geldim.

Eğitimci Bir Aileden Yetişmiş Bir Birey Olarak Eğitim Yıllarımı Başarılı Bir Şekilde Tamamladıktan Hemen Sonra 1999 Yılında Profosyenel İş Hayatıma Başladım.

Mobilya,Gıda Ve Madencilik Alanlarında Faaliyet Gösteren Aile Şirketimizin Genel Yönetim Ve İdaresinde Tecrübe Edindim.

Elde Ettiğim Bilgi Ve Tecrübeyi Profosyenel Olarak İş Hayatımda Uygulamanın Yanında Aynı Zamanda Farklı Sivil Toplum Örgütlerinde Topluma Faydası Olabilecek Çalışmalarda Bulundum.Hala Hazırda Bayburt Karşı Geçit Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği İştanbul Şube Başkanlığı Görevini 5 Yıldır Devam Ettirmekteyim.

Bunların Yanı Sıra Son 5 Yıldır İstanbul,Bursa,Yalova Ve İzmit Bölgelerinde Arazi Geşiltirme Çalıştırma Ve Alım Satım Faaliyetlerinde Bulundum.

Elde Ettiğim Tüm Tecrübelerin Ve Yönetim Modellerinin Işığında Sağlam Bir Alt Yapı İle Gelecek Vaatlerine İnandığım Gayrimenkul Sektörönü Avrupanın Genelinde Başarısını İspatlamış Liderlik Sıralarında Yer Alan Era Gayrimenkul Markası Adı Altında Era Tetikler Broker'ı Olarak Devam Etme Kararı Aldım.

2014 Yılı Sonunda Türkiye Genelinde Yapılan Ödül Töreninde Türkiye 2.liği Ve Toplamda 7 Ödül Almaya Ekibim İle Birlikte Layık Görüldüm.

Emin Adımlarla İlerlemeye Gayret Ettiğim Era Markası Beraberliğinde Amacım Büyümeye Devam Eden Profosyenel Ekibim ile Verdiğimiz Hizmetin Sektörün İhtiyacı Olan Güven Ve İstikrarlılığını Sergileyen Müşteri Memmuniyetini Tam Anlamıyla Sağlamaktır.

                                                                                 SAYGILARIMLA...

Müşteri Yorumları ( 0 ) > Yorum Yap

Uzmanlık Alanları

  • Konut
  • Ticari
  • Arsa
  • Proje

Uzmanlık Bölgeleri

  • İstanbul / Pendik / Kaynarca

Portföyü > Tüm Portföyleri